Web Analytics

E çuditshme! Vesa vishet në dallamë dhe u shkon njerëzve tek dera, ky ështe reagimi i tyre!

Botuar nga: InfoKosova

Ish banorja e Big Brother Vip Kosova 2, Vesa Vllasaliu është shumë aktive në rrjete sociale.

TikTok-u është njëri prej rrjeteve ku e shohim me postime më të shpeshta e duke hyrë Live me persona tjerë.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në këtë rrjet ku shihet e veshur në vesje tradicionale/

Ajo ka realizuar një video që ishte bërë virale ku shkon dhe u troket njerëzve në derë pasi ata ishin bllokuar per nje kohe brenda./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT