Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

E dashura e Mirdonit nuk di ta shkruaj emrin e të dashurit?

Mirdon Pacolli bashkë me Ardi Gashin ishin ndër banorët më të pëlqyer në BBVK por që u eleminuan në gjysmëfinale.

Por, sonte ata do të hyjnë bashkë me Bleron dhe Alben për të qëndruar 24 orë me finalistër.

E dashura e Mirdonit ka njoftuar ndjekësit e saj se ata do jën praprë brenda shtëpisë duke shkruar:

‘Djemtë më të mirë të asaj shtëpie i keni prapë brenda, P.c masi e lash Miridonin me hy’ shkuan ajo krahas fotos.

Mund të ketë qenë edhe problem teknik që ajo ka shkruar ‘Miridon’ në vend të emrit Mirdon./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika