Web Analytics

E fejuara e Bucit pyetet për prekjet mes Bucit dhe Santianës, habit me përgjigjen

Botuar nga: InfoKosova

Në “Prime” u shfaq klipi që shfaqte afërsi në mes të Santianës dhe Bucit.

Ndërsa edhe Verona erdhi brenda në shtëpi duke e qortuar atë.

Por, kur u pyet për prekjet e Bucit ajo i arsyetoj.

“Ka mujt me qenë e pavetëdijshme, mbyllja këto e bën të vetën”, tha Verona.

Buci iu bind asaj “Unë e ndryshoj lojën kam dhe loja tjëra”, tha Buci.

E fejuara i tha: Prej këtij momenti të Iliriana dhe Adri.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT