Web Analytics

Tag: Buci

A do ta ‘thyej’ ndonjë ekran babai i Verones kur ti shoh fotot intime që ajo publikoi me Bucin?

Partnerja e ish banorit të BBVA, Bucit mori vëmendjen e të gjithë ndjekësve të formatit ku e vizitoi Bucin...

Nuk pritej, Verona i’a vendos Bucit syzet më të çuditshme

Verona dhe Buci janë një nga ciftet më të komentuara në rrjet. Ish banori i BBVK dhe partnerja e tij...

Pamje nga propozimi i martesës që Buci i bëri partneres Verones

Lidhja e Bucit dhe Veronës, u komentua shumë në rrjete sociale. Mbi të gjitha u komentua dashuria e madhe që...

Buci i propozon martesë Veronës, por ja çfarë i bënë ajo unazës nga emocionet

Buci dhe Verona janë ndër çiftet më të përfolura në media rozë. Ky i fundit me një gjest romantikë, ka...

Buci na prezanton me motrën e tij, a ju duket se ngjajnë?

Buci, është ish banori i BBVK i cili është komentuar shumë për lojën e tij. Ai tashmë po shijon jetën...

Si rrallë herë Verona publikon foto krah Bucit, kaq bukur janë rregulluar të dy

Verona dhe Buci tashmë janë një nga ciftet më të komentuara në show biz. Edhe pse janë aktiv në rrjete...

Verona publikon foto me këmishë rrjetë, vëmendje merrë komenti i Bucit

Buci dhe Verona së fundmi janë mjaft aktiv në rrjete aktive. Më aktive është Verona e cila po sjell foto...

Buci do të ‘çmendet’, partnerja e tij ekspozon gjoksin dhe këmbët në fustanin super të hapur

Verona tashmë është bërë e njohur për publikun. Ajo është partnerja e ish banorit të Big Brother Vip Kosova, i...

Buci deklaroi se do hyj në Ferma Vip, por e ndaloi partnerja e tij Verona: Ti gjallë e Buci me hy në fermë..

Ish banori i Big Brother Vip Kosova, Buci, para disa dite bëri një deklaratë të papritur. Ai njoftoi se do...

Buci befasoi të gjithë me deklaratën, konfirmon pjesëmarrjen në këtë reality show në Shqipëri

Buci ka bërë një postim të papritur në Instagram që mori vëmendjen e të gjithëve. Ai konfirmoi se do jetë...

Vetëm pak kohë pasi humbi peshë drastike, Buci bën deklaratën e papritur

Fatmir Spahiu, për shumëkë i njohur si “Bufi” ose “Oki” i “Kafenesë…”, sot është zgjuar me një dëshirë interesante. Pasi...

Veronën e pyesin në emision për Santianen, habit të gjithë me reagimin

Verona dhe Buci janë padyshim një nga ciftet më të komentuar në show biz. Së fundmi Verona dhe Buci ishin...