Web Analytics

Veronën e pyesin në emision për Santianen, habit të gjithë me reagimin

Botuar nga: InfoKosova

Verona dhe Buci janë padyshim një nga ciftet më të komentuar në show biz.

Së fundmi Verona dhe Buci ishin të ftuar tek emisioni i Genta Canës.

Duke u bazuar me lojën që ka bërë Buci me Santianen në Big Brother, nuk kishte si të mos pyetej edhe për të.

Moderatorja i pyeti nëse kanë komunikim me Santianen tani që janë jashtë, ndërsa me qetësinë e saj Verona tha se nuk kanë kontakt.

Derisa Buci qeshte nën zë me pyejen kjo nuk ndodhi me Veronen./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT