Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Tag: Verona

Verona e Bucit shfaqet super atraktive në paraqitjen e fundit

Verona ka filluat te jete mjaft aktive ne rrjete sociale. Partnerja e ish banorit te BBVK, Bucit po ndane pamje...

Verona e Bucit me barkun në ‘fushë’, duket si modele në foton e fundit

Verona, partnerja e Bucit, ish banorit të BBVK është goxha aktive në rrjete sociale. Ajo së fundmi po shijon pushimet...

Verona e Bucit po e shijon jetën, publikon foto në ‘mes’ të detit

Verona, partnerja e ish banorit të BBVK, Bucit po e shijon jetën. Jo vetëm me Bucin, por ajo po gjen...

Nusja e Bucit del në mbrëmje me shoqe, po duket më atraktive se të gjitha!

Verona, partnerja e ish banorit të BBVK, Bucit, është goxha aktive në rrjete sociale. Ajo po ndan foto e video...

Nusja e Bucit ‘djeg’ rrjetin me foton në ‘miniq’

Verona, është bërë emër i njohur në publik. Kjo, që nga koha kur partneri i saj Buci, ishte banor i...

Pamje nga ambienti i punës së Veronës së Bucit

Verona është e njohur në publik si partnerja e Bucit, ish banor i BBVK. Ajo shpesh po sjell pamje nga...

Verona e Bucit tregon se si i dallon ‘katunarët’

Verona është bërë e njohur në publik si partnerja e Bucit, ish banorit të BBVK. Ajo është shhumë aktive në...

Si rrallë herë Verona publikon foto krah Bucit, kaq bukur janë rregulluar të dy

Verona dhe Buci tashmë janë një nga ciftet më të komentuara në show biz. Edhe pse janë aktiv në rrjete...

Me buzët e kuqe duke shijuar rrezet e diellit, Verona e Bucit duket mahnitëse

Partnerja e Bucit, isha banorit të BBVK po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale. Ajo vazhdon të komentohet për...

Verona publikon foto me këmishë rrjetë, vëmendje merrë komenti i Bucit

Buci dhe Verona së fundmi janë mjaft aktiv në rrjete aktive. Më aktive është Verona e cila po sjell foto...

Buci do të ‘çmendet’, partnerja e tij ekspozon gjoksin dhe këmbët në fustanin super të hapur

Verona tashmë është bërë e njohur për publikun. Ajo është partnerja e ish banorit të Big Brother Vip Kosova, i...

Verona e Bucit del në publik me këmishë rrjetë, mahniti të gjithë me linjat mahnitese trupore

Verona është bërë mjaft aktive në rrjete të ndryshme sociale. Partnerja e ish banorit të BBVK, Bucit, ka publikuar së...