Web Analytics

Nuk pritej, Verona i’a vendos Bucit syzet më të çuditshme

Verona dhe Buci janë një nga ciftet më të komentuara në rrjet.

Ish banori i BBVK dhe partnerja e tij së fundmi kanë sjellur shumë pamje nga festiali UNUM.

Nga atje Buci dhe Verona kanë publikuar shumë pamje, por një foto krah njëri tjetrit mori më shumë vëmendje.

Më saktësisht, Buci me syzet interesante që sigurisht i shkojnë formatit të këtij festivali./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika