Web Analytics

Nusja e Bucit vishet super ngushtë dhe i kthen të pasmet kamerës

Verona është partnerja e ish banorit të BBVK-së, Bucit.

Verona nuk po i ndal postimet e shumta në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku merrë vëmendje me format trupore.

Me poza nga mbrapa ajo ka theksuar tiparet e bujshme duke treguar se po punon për format e saj./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika