Web Analytics

A do ta ‘thyej’ ndonjë ekran babai i Verones kur ti shoh fotot intime që ajo publikoi me Bucin?

Partnerja e ish banorit të BBVA, Bucit mori vëmendjen e të gjithë ndjekësve të formatit ku e vizitoi Bucin brenda shtëpisë.

Dhe vëmendje mori pikërisht deklarata e saj ku i tha Bucit se babai i saj e kithe thyer televizorin kur i pa veprimet e Bucit me Santianen në Big Brother.

Buci dhe Verona po e shijojnë lidhjet e tyre ndërsa është Verona ajo që ka publikuar një foto intime me Bucin në bregdet.

Ata shihen në momente intime duke u puthur ndërsa fotoja u shpërnda shpejt në rrjet./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika