Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Verona publikon foto me këmishë rrjetë, vëmendje merrë komenti i Bucit

Buci dhe Verona së fundmi janë mjaft aktiv në rrjete aktive.

Më aktive është Verona e cila po sjell foto të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto ku shihet e veshur me shumë stil ndërsa është rregulluar me grim mahnitës me buzë të kuqe.

Buci nuk mund tu rezitoi fotove pa komentuar ‘Dritë po bën beb’ ka shkruaj ai krahas fotove të Verones./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit