Web Analytics

“E kam finalen e garantuar”, ja cili nga banorë bën deklaratën e fortë

Botuar nga: InfoKosova

Teksa ka biseduar me Romeon në oborr rreth situatave në shtëpi, Juli i shprehet se për vete e ka të siguruar se do të shkojë në finale.

Kjo gjë e ka bërë Romeon ta ironizojë duke i thënë të mos jetë i sigurt dhe kaq arrogant.

Juli: E kam finalen e garantuar

Romeo: Kjo siguria nuk të bën mirë

Romeo: Lërja publikut në dorë kjo siguria të nxjerr keq ty.

Të FUNDIT