Web Analytics

E kemi menduar më të ri, nuk do besoni sa vite mbushi Sinan Vllasaliu

Botuar nga: InfoKosova

Kengetari Sinan Vllasaliu shquhet për zërin e tij unik dhe rrugëtimin ndër dekada në skenën e muzikës duke krijuar hite të një pas njëshme.

Këngëtari festoi dje ditën e lindjes.

I lindur me 31 Mars të vitit 1963, Sinani sot ka mbushur 61 vite jetë.

Andaj nuk ka munguar as urimi nga bashkëshortja e tij Teuta, ku ishte shprehur “Gëzuar ditëlindjen mbreti i kështjellës sime shëndet e lumturi paq tanë jetën”./Kosovarja/

Të FUNDIT