Web Analytics

E kemi parë duke përgatitur iftar e syfyr, Azemi tregon a po agjëron muajin e Ramazanit!

Azem Gagica është is banori i Big Brother Vip Kosova.

Pas famës që mori në spektakël ai tashmë i është kthyer modelingut dhe do ta shohim për herë të parë si aktor në një film shqip që së shpejti fillon xhirimet.

Azemi kohëve të fundit ka sjell pamje duke përgatitur syfyrin dhe iftarin andaj mori një pyetje nga ndjekësit se a është duke agjeruar Ramazanin.

Përgjigja e tij ishte po./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika