Web Analytics

E konfirmuar ! Një banor i ri do t’i bashkohet shtëpisë së BBVK (EMRI)

Botuar nga: InfoKosova

Pas Domenikut, një tjetër banor pritet t’i bashkohet shtëpisë së BBVK.

Një ndër emrat që po qarkullon nëpër media është Emine Toska.

Emine Toska njihet si një këngëtare dhe aktore mjaftë e njohur në Kosovë , ajo gjithashtu ishte edhe ish bashkëshortja e Afrim Muqiqit.

Se si do të përshtatet ajo mbrenda në shtëpi , kjo mbetet të shihet./VEQSHQIP/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT