Web Analytics
E premte, 2 Qershor, 2023

E pyeti ku fjeti pas daljes nga BBV, Luizi nxehet me gazetarin

Luizi ka dhënë një intervistë të shkurtër për “Shqipëria live”, ku ka treguar sesi kanë kaluar orët pas finales së Big Brother VIP.

Në një moment gazetari e pyeti nëse shkoi tek shtëpia e Kiarës dhe Luizi nuk deshi të jepte më shumë detaje.

Këto janë detaje që nuk na i lejon Vëllai i madh me i tregu.

Ça po të duhet ty ku fjeta unë?”, i tha Luizi gazetarit ndërsa ky i fundit iu përgjigj se publiku është kurioz.

“Jashtë nuk kam fjetur.

Rrini të qetë”, tha Luizi.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu