Web Analytics

E tepron Sara, publikon foto kaq intime me Bardhin

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë cifti që u njohën brenda shtëpisë së BBVA3.

Lidhja e tyre po vazhdon edhe më e fortë jashtë BBVA, nadje Sara është në pritje të ëmbël ku ata do bëhen prinër për herë të parë.

Ditë më parë ata zbuluan edhe gjininë e bebit që do të jetë vajzë.

Mirëpo, Sara ka marrë vëmendje së fundmi me një foto me Bardhin ku shihet në momente goxha intime./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika