Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

E tepron Xhensila, publikon foto provokuese veshur në minifund

Xhensila ka ndezur rrjetet sociale me fotot e saj të fundit në Instagram, duke shfaqur një pamje tërheqëse dhe provokuese.

Ajo paraqitet në një veshje shumë atraktive, duke kombinuar një minifund të shkurtër me një bluzë me mëngë të gjata, e cila shpalos pjesën e bukur të gjoksit.

Xhensila shfaq fizikun e saj të mahnitshëm, duke zbuluar një bark të tonifikuar dhe këmbë superseksi.

Për të plotësuar dukjen, ajo zgjodhi një palë çizme të zeza me taka që arrijnë deri në gjunjë, ndërsa flokët i kishte të lëshuara pas shpine.

Në fund të fundit, këngëtarja është bërë objekt komentimi në mediat rozë për ndarjen e saj nga aktori Bes Kallaku.

Shiko fotot:

Të fundit