Web Analytics

E tregon vetë, ja çfarë bëri Alba pasi doli nga Big Brother Vip Kosova

Botuar nga: InfoKosova

Alba Vukaj është rikthyer dje përsëri në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Bashkë me Mirdonin, Ardin dhe Bleron do të qëndrojnë 24 orë brenda shtëpisë.

Nuk kanë munguar bisedat e shumta më finalistët ku Alba tregoi se cfarë ka bërë më shumë që kur ka dal nga shtëpia e Big Brother.

“Dëshiroja të qëndroja e qetë, tërë ditën rri vetëm dhe duke folur në telefon me mamin dhe motrën time, dua vetëm qetësi”, ka thënë Alba.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT