Web Analytics
E hënë, 5 Qershor, 2023

E veshur ngushtë dhe e rregulluar me stil, Genta do ta ‘çmend’ burrin e saj biznesmen me këtë pamje

Genta Ismajli, është njëra nga personazhet më të përfolur në mediat rozë.

Lidhje me biznesmenin e njohur turk, Usta bëri bujë të madhe duke e bërë atë të jetë në qendër të vëmendjes.

E lidhja e tyre u forcua edhe më shumë kur çifti në fjalë u bënë prindër për herë të parë të dy binjakëve.

Vajza dhe djali i kanë bërë më të bukur jetën këngëtares.

Se fundmi këngëarja ka publikuar një fotografi ku shfaqet shumë joshëse.

E veshur me fustan të ngushtë e të kuq, Genta po shkëlqen në pamje.

Burri i saj do të ‘shkrihet’ kur ta sheh sa bukur është rregulluar gruaja e tij. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu