Web Analytics

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, Tuna provokon keq me foton e fundit

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo eshte nene e dy femijeve ndersa eshte aktive me projekte muzikore.

Tuna vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale ku ndan pamje nga perditshmeria e saj.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur në mënyrë provokative dhe po duket tejet superseksi./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika