Web Analytics

Edhe pse po rritet me prindërit e ndarë, vajza e Lules e Lirimit me talent të madh

Lulja dhe Lirimi ishin drama e ditëve të fundit në vend.

Ata dolën publikisht dhe thanë se ishin ndarë, duke treguar edhe arsyet qe erdhen deri ne ndarje por qe nuk thane asnjehere gjera te keqija per njeri tjetrin.

Ndërkaq, që të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, Lulja ka treguar se vajza e madhe ka talent luajtjen në kitarë./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika