Web Analytics

Edona sjell foto me shoqet e saj, kaq zonjë po duket

Botuar nga: InfoKosova

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare qe pelqehet mjaft shume nga publiku.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë ndersa vazhdon te jete ende nje nga kengetaret me te kerkuara.

Edona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka dalë me mikeshat e saj dhe është veshur e rregulluar shumë bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x