Web Analytics

Tag: Edona Llalloshi

Çfarë ndodhi me fytyrën e Edona Llalloshit, nuk do ta njihni në foton e fundit

Pas një prezence të palëkundur në skenën muzikore për më shumë se tridhjetë vjet, Edona Llalloshi vazhdon të jetë...

Edona Llalloshi nuk po i ndahet jetës së shtrenjtë, prezanton veturën super luksoze

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Kenget e saj pelqehen edhe sot nga gjeneratat...

Edona Llalloshi fillon intervenimet, ja çfarë ndërhyrje bëri në fytyrë

Edona Llalloshi njihet një nga artistët më të dashura për publikun. Ajo komentohet shumë edhe për paraqitjen e jashtme, dhe...

Edona Llalloshi sjell foto dhe tregon si vishet në shtëpi

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Ajo pelqehet per kengen unike qe kane arritur...

Edona Llalloshi vishet njejtë me fëmijët për 28 nëntor, kaq bukur po duken

Festa e Flamurit po festohet gjithandej e për këtë ditë të veçantë edhe fytyrat publike janë kujdesur që të...

Edona Llalloshi na prezanton me banorin më të ri të familjes së saj

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe...

Nuk ndalet Edona, bën ndryshimin e radhës në dukje

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Ajo ka vite qe eshte ne skene duke...

Do të befasoni si duket Edona kur rri në shtëpi, pa pikë grimi

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Ajo pelqehet per kenget e saj te bukura...

Edona e zonja edhe në kuzhinë, ka përgatitur reçel dhe tregon rezultatin

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe...

Edona Llalloshi dhe motra e saj ngjajnë kaq shumë (Foto)

Edona Llalloshi është nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Ajo qysh në moshë të re doli në skenë ndërsa edhe...

Edona merrë dhuratën më të bukur, nuk do besoni kush i’a dhuroi

Edona Llalloshi kohëve të fundit është goxha aktive në rrjete sociale. Ajo ndan pamje të shumta nga dukja e saj...

Edona Llalloshi ka humbur shumë peshë, kjo është arsyeja

Edona Llalloshi është një nga këngëtarët shqiptare që pëlqhet mjaft shumë nga publiku. Këngët e saj menjëherë shndërrohen në hite,...