Web Analytics

Edona Llalloshi fillon intervenimet, ja çfarë ndërhyrje bëri në fytyrë

Botuar nga: InfoKosova

Edona Llalloshi njihet një nga artistët më të dashura për publikun.

Ajo komentohet shumë edhe për paraqitjen e jashtme, dhe bukurinë që ka.

Së fundmi ajo shkoi për të rregulluar vetullat dhe qerpikët.

Sipas burimeve tona ky është intervenimi i vetëm që Edona bën në fytyrën e saj.

Shiko foton:

Të FUNDIT