Web Analytics

Do të befasoni si duket Edona kur rri në shtëpi, pa pikë grimi

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo pelqehet per kenget e saj te bukura qe gjithmone jane shnderruar ne hite.

Edona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet nga jeta e saj.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur pa pikë grimi dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika