Web Analytics

Edona e zonja edhe në kuzhinë, ka përgatitur reçel dhe tregon rezultatin

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Edona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo ka treguar se ka bërë reçel dhe i është bërë shumë i mirë./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika