Web Analytics

Nuk ndalet Edona, bën ndryshimin e radhës në dukje

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo ka vite qe eshte ne skene duke qene edhe sot mjaft e pelqyer nga publiku.

Edona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka rregulluar thonjë dhe ka zgjedhur një model shumë të bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika