Web Analytics

Edona Llalloshi dhe motra e saj ngjajnë kaq shumë (Foto)

Edona Llalloshi është nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Ajo qysh në moshë të re doli në skenë ndërsa edhe sot vazhdon të pëlqehet mjaft shumë.

Ajo së fundmi pomahnit fansat me dukjen duke u shfaaqur gjithmonë e kuruar në secilin detaj.

Por, në një foto me motrën e saj bie në sy ngjashmëria që kanë mes vete.

Ishte Aida e motra që publikoi këtë foto në instagramin e saj duke shkruar ‘Motrat’./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika