Web Analytics

Edona Llalloshi na prezanton me banorin më të ri të familjes së saj

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Edona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se anëtari më i ri i familjes së saj është një maçok i bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika