Web Analytics

Edona Llalloshi sjell foto dhe tregon si vishet në shtëpi

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo pelqehet per kengen unike qe kane arritur ti rezistojne kohes.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet se edhe në shtëpi po rri e veshur dhe e rregulluar bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika