Web Analytics

EKSKLUZIVE/ Big Brother i gjen punë Kristit dhe Zhaklinës! Ja ku do t’i shohim së shpejti

“Big Brother” mbaroi, por u sigurua që disa nga bashkëpunëtorët e tij dhe finalistët mos t’i linte pa punë këtë verë.

Burime ekskluzive për “Iconstyle” kanë mësuar se opinionistja e “BBV2” Zhaklin Lekatari këtë sezon do të jetë bashkëprezantuese me Eni Shehun e “Pushime on Top”.

Ndërsa finalisti i këtij edicioni të “BBV2” Krist Aliaj do të jetë pjesë e jurisë së “She’s on Top”.

Njëra nga opinioniste në moderatore “real quick”, tjetri në rolin e “gjykuesit” për të rinjtë dhe të rejat që marrin pjesë në programin e argëtimit, nuk na mbetet asgjë tjetër veçse t’i shohim me kërshëri në “detyrën” e tyre të re.

Nga rubrika