Web Analytics

Emina Cunmulaj bën veprimin e papritur në rrjete sociale dhe ka një arsye të fortë

Botuar nga: InfoKosova

Emina Cunmulaj është nga të paktët personazhe që reagojnë në rrjetet e saj sociale, lidhur me kauzat të ndryshme në Shqipëri por edhe në botë.

Ish modelja ka bërë posime të njëpasnjëshme lidhur me luftën mes Izraelit dhe Gaza, që deri tani numëron 830 të vdekur dhe 4250 persona të plagosur në Gaza.

Dhe kjo ka qenë arsyeja e largimit të saj deri në një kohë të pacaktuar nga mediat sociale.

Emina Çunmulaj, ka qenë këtë vit anëtare e jurisë në kompeticionin e bukurisë në Amerikë “Miss USA 2023”, që u mbajt në në Grand Sierra Resort në Reno, Nevada.

Shiko foton:

Të FUNDIT