Web Analytics

Erdhi të punoj si opinionist, por Bledi dashurohet dhe fillon lidhjen me vajzen nga Kosova

Botuar nga: InfoKosova

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova 2, Bledi Mane deklaroi në finale e mbremshme se është në lidhje dashurie me një vajzë nga Kosova.

Bledi tha se lidhja aktualisht është jo serioze, por nuk e di se si do të eci.

Tutje, Bledi tregoi se ajo punon në një librari në Prishtinë.

“Kam filluar një lidhje jo shumë serioze në Kosovës, por se si do të eci.

Vajza punon në një librari të qytetit.”, tha Bledi.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT