Web Analytics
E diel, 4 Qershor, 2023

Familja Kelmendi në Eurovision – Luizi ka një kërkesë për shqiptarët

Shqipëria do të përfaqësohet sot nga këngëtarja Albina Kelmendi dhe familja e saj me këngën “Duje” në gjysmëfinalen e dytë të “Eurovision”.

Shumë personazhe i kanë dhënë mbështetjen e tyre Albinës përmes rrjeteve sociale dhe një ndër ta është edhe Luiz Ejlli.

Luizi nuk ka qenë edhe aq i fokusuar ka shpërndarë posterin e televotimit nga cdo shtet i botës, ai i ka bërë thirrje të gjithëve që të tregojnë mbëshetjetjen e tyre përmes votave.

Kujtojmë që ethet e Eurovisionit i ka përjetuar vet artisti në vitin 2007 me këngën “Zjarr e Ftohtë”.

Shiko postimin:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu