Web Analytics

Festoi ditëlindjen, kjo është surpriza e Fidanit për Riten

Për kengetaren Rita haziri dje ishte një ditë e veqant, pasi kishte ditëlindjen.

Fidani, i dashuri i saj sigurisht që e uroj, por sot edhe ia bëri një surpriz.

Ai ka postuar një video të tyre bashkë duke kënduar në një afeng familjar dhe ka shkruar:
“Surpriza ime per Riten, pune pune pune”.

Në video duken çifti tejet të lumtur pran njëri tjetrit./Kosovarja/

Shiko videon:

Nga rubrika