Web Analytics

Feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi sot Olta Gixhari

Olta Gixhari eshte nje nga aktoret me te njohura shqiptare.

Ajo mori vemendje te madhe me pjesemarrjen ne Big Brother Vip Albania 2.

Sot, Olta feston ditelindjen dhe ka mbushur 38 vite jete.

Ajo kujdeset mjaft shume per veten dhe vitet per te jane vetem numra pasi duket mahnitese./InfoKosova/

Nga rubrika