Web Analytics

Feston ditëlindjen, kaq shumë është rritur vajza e Albatritit!

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij, Egzona, po festojnë një datë të veçantë.

Në 8 maj, shtatë vjet më parë, ata u befasuan me ardhjen në jetë të vajzës së tyre, Amelia.

Albatriti nuk ka hezituar të shprehë gëzimin e tij në rrjetet sociale, ndarë një foto të bukur të Amelias gjatë një fotosesionit.

“Vajza ime Amelia sot mbush 7 vjet”, shkroi këngëtari në një postim emocionues në Instagram.

Shiko foton:

Të FUNDIT