Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Fidani dhe Rita ndajnë lajmin e shumëpritur

Çifti i njohur në muzikë Fidani dhe Rita pas një kohe të gjatë qe nuk kanë qenë aktiv ne muzikë ata kanë vendosur të rikthehen fuqishëm.

Rita pak minuta më parë ka publikuar një video teksa shihet me Fidanin në makinë.

Ajo shprehet se “Nëser do të publikojmë këngën e re”.

Dëgjojeni pak nga melodia e këngës nga çifti./kosovarja

Shiko videon:

Të fundit