Web Analytics

Fifi është tranu prej që është dobësu, nuk lë fotografi pa u ekspozu

Botuar nga: InfoKosova

Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar.

Ajo këtë vit ka pasur risi në jetën personale, duke krijuar lidhje dashurie, e më pas edhe është bërë nënë.Edhe pas lindjes, ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografitë e fundit vazhdimisht po shfaqet provokative, e edhe në të fundit nuk e ka lënë pa e ekspozuar paksa gjoksin./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT