Web Analytics

Fifi vishet njejtë me djalin dhe publikon foton më të ëmbël me të

Botuar nga: InfoKosova

Fili është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare.

Secila këngë që ajo sjell arrin që të shndërrohet menjëher në hit.

Fifi është edhe nënë e një djali ndërsa së fundmi ka publikuar një foto me të në krahë.

Vëmendje merrë me veshjen ku janë veshur të dy me xhinse dhe këmishë të bardhë./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT