Web Analytics
Ballina Etiketimet Fifi

Etiketim: Fifi

Fifi pozon joshëse, vjen vetëm në këmishë

Fifi ka postuar disa fotografi të reja. Në të gjitha prej tyre ajo shfaqet mjaft joshëse, shkruan InfoKosova. Ajo këtë herë u shfaq vetëm në këmishë...

Fifit gati ti shpërthejë bomba në dorë

Filloreta Raçi, është këngëtarja e njohur kosovare, e cila ka bërë karrierë në Shqipëri, ku po vazhdon të jetojë. Këngëtarja e njohur, pjesmarrëse në shumë...

Fifi lë pas të kaluarën, nuk vuan më ani pse ish-...

Këngëtarja e njohur, Fifi aktualisht ndodhet në Tiranë. Nga kryeqyteti shqiptar, ajo ka shpërndarë disa imazhe të reja. Interpretuesja e shumë hiteve duket më në formë...

Fifi përjeton eksperiencën më të frikshme

Fifi është mjaft aktive në rrjete sociale dhe shpeshherë ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj e përditshme. Mbrëmjen e sotme ajo ka treguar...

“Hera e fundit kur ke dalë me një çun?”, Fifi befason...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, shpesh bëhet pjesë e medias rozë edhe për jetën private. Duke qenë se së fundi u përflit...

A ka qenë e fejuar Fifi? Zbulon këngëtarja për herë të...

Duke qenë se është njëra nga artistet që bëhet pjesë më së shumti e mediave rozë si nga sukseset po ashtu edhe për thashetheme. Jo...

Fifi merr vëmendje me pozat para pasqyrës veshur me fustan të...

Fifi ka postuar disa imazhe të reja. Këngëtarja me prejardhje nga Ferizaji është mjaft aktive në instagram ku shpesh poston foto të ndryshme, shkruan lajmi.net. Fifi...

Fifi s’heq dorë, gjen një tjetër metodë për t’u dobësuar!

Fifi e arriti transformimin e madh ne peshë. Ajo peshon sot shumë më pak se dikur. Këtë e realizoi duke mos lënë metodë e teknikë pa...

Edhe Fifi poston foto atraktive para pasqyrës

Fifi ka shpeshtuar fotot atraktive në rrjete sociale. Pasi ka arritur format e duhura trupore ajo ka filluar të vesh edhe rroba mjaft të shkurtra,...

“Më ka lënë me pasoja”, Fifi flet hapur për problemet e...

Këngëtarja e njohur shqiptare ka folur për problemet me ankthin dhe depresionin dhe pasojat nga to. Bëhet fjalë për Fifin, e cila vendosi të flasë...

LAJMET MË TË LEXUARA