Web Analytics

Etiketim: Fifi

Fifi me lot në sy reagon sërish ndaj deklaratave të gazetares...

Gazetarja shqiptare Zhaklin Lekatari sot ka ka reaguar ndaj një postimi të këngëtares Fifi, ajo ka thënë se ndjehet e neveritur nga postimi i...

Pas akuzave të Zhaklinës,vjen përgjigjja e Fifit

Sot po asistojmë në zënkën virtuale midis Zhaklin Lekatarit dhe Fifit, gazetarja akuzon këngëtaren se nëpërmjet faqes së saj Instagram po nxit vajzat e...

Gazetarja revoltohet me dedikimin e Fifit për partnerin: Na tregon që...

Këngëtarja e njohur, Fifi po shijon prej kohësh romancën që ka nisur me Adis Patushin.Këngëtarja është treguar “dorëlëshuar” me postimet krah partnerit, ndërsa...

Përtej dashurisë: Fifi dhe Adisi me foto të ‘nxehta’

Fifi dhe Adisi po përjetojën ditët më të lumtura në marrëdhënien e tyre si çift, këtë e tregoi më së miri vetë artistja përmes...

Fifi bën gjestin e veçantë për Adisin “live” në koncert 

Filloreta Raçi ose e njohur si Fifi dhe Adis Patushi prej kohësh tashmë po jetojnë romancën e tyre në sytë e publikut.Që në fillim...

Nuse për shpi: Adisi e poston Fifin duke i gatuar fli

Adisi dhe Fifi ka muaj që konfirmuan lidhjen e tyre si qift.Dyshja janë kaq afër njëri tjetrit sa postojnë edhe imazhe në rrjetet sociale...

Çfarë po përjetojnë Tuna e Fifi

Fifi e Tuna nisin të numërojnë miliona.Para 4 dite është publikuar projekti “Melaqe” nga këngëtaret e njohura Fifi dhe Tuna.Kjo këngë është pritur mirë...

Fifi flet për Donaldin në prani të Beatrixës, reagimi i këngëtares...

Fifi dhe Beatrix janë shoqe me njëra-tjetrën dhe kjo ka bërë që ato të takohen shpeshherë me njëra-tjetrën.Gjatë kafes së fundit, ato nuk...

Për Fifin Tuna është e treta e vërteta…

Fifin kohët e fundit e kemi parë të bashkëpunojë me kolegë meshkuj si Bruno, Ermal Fejzullahu, Gent Fatali, PM & Dagz me Mc Kreshën...

Në fotot e fundit, kështu tregon gjoksin Fifi

Fifi që kur deklaroi se është në lidhje me Adisin po shfaqet shumë e lumtur.Këtë e pasqyron edhe në imazhet e shumta që herë...

LAJMET MË TË LEXUARA