Web Analytics

Fifi ndan pamje të rrallë me djalin e saj, sot kur ai mbush 1 vjet

Botuar nga: InfoKosova

Ditën e sotme është një ditë e veçantë për Fifi, pasi djali i saj Theo Mal po e feston ditëlindjen e tij të parë.

Këngëtarja e njohur ka shprehur gëzimin e saj dhe ka vendosur të uronte Theo Malin në një mënyrë të veçantë.

Përmes një video të publikuar në Instagram, Fifi ka bashkuar momentet më të bukura të jetës së tij, duke filluar nga ndjenjat e para në bark deri te momenti i lindjes.

Në postimin e saj, ajo shkroi: “Te dua THEO MAL PATUSHI”, duke i shprehur dashurinë dhe kujdesin për të birin e saj në këtë ditë të veçantë.

Kjo surprizë e veçantë sigurisht që ka sjellë emocione të mëdha për familjen e Fifi, duke bërë që ditëlindja e Theo Malit të jetë edhe më e paharrueshme.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Të FUNDIT