Web Analytics

Fifi blenë veturen super luksoze, pozon e lumtur para saj

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi- Fifi pas një sezone të ngarkuar më punë ka ardh kohë t’i bëj dhuratë vetës.

Ajo pak me parë ka ndarë lajmin e bukur me ndjekësit, që ka blerë një veturë luksoze të tipit ‘Porsche Cayenne Coupe’.

“Tani unë jam një nënë me Porsche” ishte shprehur këngëtarja.

Ky lajm padyshim ka lumturuar dhe bashkëshortin e saj Adisin i cili ka publikuar një foto brenda në makinë./Kosovarja/

Shiko fotot:

Të FUNDIT