Web Analytics

E teprojnë Fifi dhe Adisi, publikohet video e tyre në momente intime

Botuar nga: InfoKosova

Një video e publikuar nga vet Adisi, befasoi të gjithë.

Në një klub nate Fifi me Adisin po shijojnë puthjet e njëri-tjetrit me shumë se kurrë.

Dyshja nën tingujt e këngës “Obsesion”, nga Alban Skenderaj duken me të lumtur se asnjëherë.

Kujtojmë që nga kjo dashuri e madhe ka ardhur në jetë edhe djali i tyre Theo Mal./Kosovarja/

Shiko videon:

Të FUNDIT