Web Analytics

Tag: Adis Patushi

E teprojnë Fifi dhe Adisi, publikohet video e tyre në momente intime

Një video e publikuar nga vet Adisi, befasoi të gjithë. Në një klub nate Fifi me Adisin po shijojnë puthjet...

Pak ditë nga nisja, nuk do ta besoni se kush është personazhi që konfirmon pjesëmarrjen në Big Brother Vip Albania 3

Teksa jemi vetëm pak ditë nga nisja e “Big Brother Vip Albania”, një tjetër personazh i njohur ka konfirmuar...

Pak orë pasi ish burri i saj i propozoi martesë Fifit, Adrola bën një postim të çuditshëm në Instagram

Adis Patushi i ka propozuar mbrëmë martesë këngëtares së njohur kosovare, Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, disa muaj...

Djali i burrit të Fifit dhe Adrolës feston ditëlindjen, Fifi befason me komentin në postimin e saj

Djali i Adrola Dushit dhe Adis Patushit, Troi ka festuar ditëlindjen e 10 dje. Në këtë ditëlindje kaq të veçantë...

Fifi publikon për herë të parë fytyrën e djalit, nuk do besoni sa i bukur qenka

Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar. Ajo këtë vit ka pasur risi...

Fifi nuk përmbahet, sjell momente intime me Adisin

Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi-Fifi është aktive në mediat sociale e cila kohë pas kohë publikon momente nga jeta...