Web Analytics

Festoi ditëlindjen, ja sa vite mbushi Fifi

Botuar nga: InfoKosova

Filloreta Raçi, e njohur me emrin artistik Fifi është padyshim një ndër artistet më të njohura dhe më të dashur shqiptare.

Para dy dite ajo ditëlindjen dhe urimet e përzemërta për të kanë qenë të shumta.

Megjithatë urimi më i veçantë ishte nga partneri i saj, Adis Patushi. “Faleminderit që ma kënaqe jetën. Të du! Edhe 100.”– shkruan ai.

Ndryshe, kengetarja mbushi 30 vite jete.

Të FUNDIT