Web Analytics

Filmon gjarprin duke ngrënë vezët në kuzhinë (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Laura Neff dhe i shoqi e filmuan këtë moment.

Laura thotë se gjarpri nuk është helmues dhe ushqehet kryesisht me minj.

Shiko Videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT