Web Analytics

Frika nga tradhëtia? Sara e vezhgon Ledrin deri në këtë pikë

Botuar nga: InfoKosova

Blogerja e njohur kohët e fundit po i rrin më pranë partnerit, Sara Hoxha, tashmë po i kushton më shumë vëmendje Ledrit.

Dhe kjo, po shihet në postimet e saj në rrjete sociale, e cila po e kalon kohën më shumë afër reperit.

Së fundi, ka ndarë foto në storien e saj në Instagram, me ç’rast shihet se ka shkuar edhe në fitnes ku Ledro e frekuenton shpesh, palestrën, shkruan kosovarja.

Një gjë të tillë nuk është se e kemi parë më herët nga Sara.

E dyshimtë apo jo?

Të FUNDIT