Fustani i tejdukshëm ia thekson linjat bukuroshes së njohur

Demi Rose gjithmonë shkëlqen me paraqitjet e saja.

Demi është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat komentohet shumë për paraqitjet.

Së fundi, ajo u fotografua me një fustan të tejdukshëm, në të cilin vuri në plan të parë të pasmet dhe dukej shumë tërheqëse.

Fustanin me ngjyrë gri, Demi e kishte pa jeleka duke treguar shpinën, ndërsa në pjesën e poshtme me vështirësi vërehet se ka mbathje.

Me të tilla foto, Demi Rose ‘shpërblen’ miliona ndjekësit e saj vazhdimisht, ndërsa nuk janë të pakta kritikat për të.