Web Analytics

Gani Germia publikon foto pas ndërhyrjeve në fytyrë, nuk do ta njihni

Botuar nga: InfoKosova

Gani Germia mori vëmendje të madhe ditëve të fundit.

Ai bëri një ndryshim në pamje ku rregulloi dhëmbët dhe palosi veshët.

Ai mori komente të shumta për këtë ndryshim, ku prej tyre kishe edhe negative.

Së fundmi ai ka publikuar një foto në InstaStpry ku duket komplet ndryshe./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT